Adaptační a seznamovací hry

Letošní školní rok zahájili žáci ZŠ praktická Rožnov p. R. sérií adaptačních a seznamovacích her.

Původně plánovaný pobyt v přírodě se vlivem nepříznivého počasí přesunul do tělocvičny školy.

Cílem programu bylo nastavit pravidla chování ve škole a vytvořit pozitivní atmosféru pro spolupráci mezi učitelem a žákem. Součástí programu bylo představení třídních učitelů a vytvoření přátelské atmosféry mezi spolužáky. Nově zařazeným žákům dala série poznávacích her možnost se neformálně seznámit s okolím, s budoucími spolužáky, pedagogickým sborem i klimatem školy. Ostatním dětem umožnila se aktivně zapojit do programu a podílet se na výzdobě školy.

Bronislava Pleváková

V kategorii Kultura

Příspěvek zaslal/a admin on 28.9.2009

Diskuze ke článku

Přihlaste sepro zasílaní komentářů.

Další příspěvky