Koncepce sportu – Rožnov pod Radhoštěm

Vážení rodiče, město Rožnov pod Radhoštěm v současné době zpracovává koncepci sportu, tímto Vás prosíme o vyplnění dotazníku, který se týká Vašich sportovních aktivit i aktivit Vašich dětí. Cílem tohoto šetření je zjistit vzorce sportovní účasti dětí i dospělých občanů města, spokojenost se současnými podmínkami či návrhy obyvatel k budoucímu rozvoji a podpoře sportu. Dotazník by měl vyplňovat některý z rodičů a naleznete jej na následující adrese: https://lokalsport.cz/roznov

Většina položek dotazníku je zaškrtávacích, a tak by Vám dotazník neměl zabrat více než 10 minut. Dotazník je možné vyplňovat od dneška až do 10. 6. 2020. V případě jakýchkoliv dotazů k samotnému šetření se můžete obrátit na Mgr. Jakuba Popelku, Ph.D. na následujících kontaktech: j.popelka@lokalsport.cz (tel. 728 713 727).

Děkujeme Vám za spolupráci!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ing. Ivana Mikulenková

MěÚ Rožnov pod Radhoštěm
Odbor školství a sportu
Masarykovo nám. 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Tel.: +420 571 661 184 / +420 734 354 206

V kategorii Info pro rodiče

Příspěvek zaslal/a admin on 21.5.2020

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky