Miss Aerobic – soutěž pro dívky

V pátek 1. dubna 2011 se dívky naší školy poprvé zúčastnily již 5. ročníku soutěže Miss Aerobic. Soutěž určena dívkám ze základních škol praktických probíhala v tělocvičně TJ Sokol ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Po prezentaci a zahájení se dívky pod vedením zkušené cvičitelky Jany Křenkové pořádně rozehřály aerobní rozcvičkou, poté si vyzkoušely i jednodušší sestavy na stepbedýnkách.

Po krátké přestávce se ve druhé části sportovního dopoledne představila svým vystoupením čtyřčlenná sportovní a taneční skupina studentů z frenštátského gymnázia. Předvedla všem přítomným nejen akrobatické a gymnastické prvky, které si soutěžící dívky měly možnost vyzkoušet.
Po velmi působivém programu už dívky nastoupily na samotnou soutěž a svým cvičením se snažily co nejlépe zvládat sestavy podle cvičitelky.
Na závěr byla oceněna čtyři nejlepší děvčata. Miss aerobiku se stala žákyně 9. ročníku Základní školy praktické z Bílovce, která se již dříve soutěže zúčastnila a předvedla porotě skutečně kvalitní výkon.

Naše dívky se bohužel v letošním ročníku neumístily. Seznámily se však s novými kamarády, získaly nové zkušenosti ve cvičení aerobiku a hlavně poznaly, jak je pohyb pro jejich dobrou kondici důležitý. Příští rok se soutěže určitě znovu zúčastní.

Rybiařová Romana

V kategorii Sport

Příspěvek zaslal/a admin on 6.4.2011

Diskuze ke článku

Přihlaste sepro zasílaní komentářů.

Další příspěvky

Další: